Balustrada szklana schody Lublin

Balustrady szklane to doskonałe zabezpieczenie (ogrodzenie) schodów, które montowane jest na krawędzi zabezpieczonego fragmentu powierzchni. Nie tylko wpływają na bezpieczeństwo użytkowników, ale również pełnią funkcję ozdobną – dopełniają wnętrza i prezentują się niezwykle elegancko.

Balustrady cieszą się ogromną popularnością, były znane już w starożytności – pojawiały się w greckich i rzymskich budowlach. Balustrady szklane jeszcze do niedawna stosowane były w nowoczesnych biurowcach, blokach, urzędach i centrach handlowych. Ich popularność i efektowny design sprawiły, że zaczęto wykonywać je również w domach i mieszkaniach. Najczęściej do ich stworzenia wykorzystuje się szkło hartowane. Wyróżnia się balustrady samonośne, balustrady na szynie i balustrady na stalowej ramie. Popularne balustrady samonośne w całości wykonywane są z pasów szkła. Montowana jest w bezpośredni sposób do stropu przy pomocy specjalnych łączników. Schody balustrady szklane mają wiele zalet! Przede wszystkim są: wytrzymałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, niekorzystne warunki zewnętrzne i atmosferyczne, łatwe w utrzymaniu czystości, optycznie powiększające wnętrza, łatwe do skomponowania z różnego rodzaju stylami aranżacji, zapewniające przepływ światła.

Schody balustrady szklane

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości balustrady szklane do schodów? Sprawdź koniecznie ofertę BeSpokeGlass!

Świadczymy kompleksowe usługi szklarskie, w tym wykonujemy balustrady szklane schody. Możemy pochwalić się piętnastoletnim doświadczeniem w tej branży. Wszystkie nasze wyroby są trwałe, odporne na porysowania i zniszczenia i estetyczne. Każde zamówienie wykonujemy zgodnie z indywidualnymi preferencjami i życzeniami naszych klientów. Służymy profesjonalną poradą i pomocą w realizacji projektów. Zapraszamy do składania zamówień i do kontaktu.