Balustrady szklane wewnętrzne Bespokegalss Lublin Radom

MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ!

Kontakt: 730 515 162 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni i wyszkoleni pracownicy.

Balustrady wewnętrzne, balustrady szklane – BespokeGlass Radom

Balustrady (schodowe, tarasowe i balkonowe), to podstawowe wyposażenie każdego domu jednorodzinnego i obiektów użyteczności publicznej. Gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, ozdabiają otoczenie zarówno nowoczesnym, jak i uniwersalnym designem. Idealna balustrada to taka, która pasuje do wystroju tarasu, balkonu lub schodów, dlatego w trakcie wyboru warto wziąć pod uwagę wszystkie elementy (materiały, kształty, faktury, kolory), które występują w konkretnej przestrzeni. Balustrady montowane są przy schodach, pochylniach, tarasach, balkonach i loggiach. Aby balustrady były trwałe i estetyczne istotne jest to, by przed zakupem poznać dokładnie ich rodzaje, materiały, z których mogą zostać wykonane oraz sposoby ich montażu. Wówczas wyboru będzie można dokonać świadomie. Balustrada składa się z komfortowego uchywtu i wypełnienia, które zdecydowanie wpływają na bezpieczeństwo użytkowania różnych form architektonicznych. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów balustrad wykonanych ze: stali nierdzewnej, aluminium, drewna, żeliwa i szkła.

Balustrady szklane i wewnętrzne Radom

Balustrady wewnętrzne Radom – BespokeGlass

Balustrady wewnętrzne zazwyczaj opierają się na kilku elementarnych częściach. Najważniejsze z nich, to słupki, stanowiące bazę dla całej reszty, łączniki, rurki i wsporniki potrzebne do prawidłowego zamontowania balustrady metalowej. Ostatni ważny element to zazwyczaj poręcze schodowe. Jednakże spotkać można balustrady bez ich zawartości. W domach jednorodzinnych może zdarzyć się, że schody mają wysokość większą nić 50cm. Wówczas powinny mieć zabezpieczenie w formie wysokiej jakości balustrady. Należy zaznaczyć, że należy ją zamontować po stronie otwartej przestrzeni. W sytuacji, gdzie po obu stronach znajduje się ściana, wystarczy jedynie zamontować poręcz. Wyjątkiem są schody o wysokości zdecydowanie mniejszej niż 1m i szerokości co najmniej 50cm większej niż drzwi lub przejście znajdujące się na ich końcu. Wówczas obecność balustrady nie stanowi wymogu. Wymiary balustrad wewnętrznych powinny mieć nie mniej niż 90 cm wysokości. Niezwykle popularne w ostatnim czasie są balustrady szklane. Szkło to materiał niezwykle delikatny, który można łatwo stłuc. Aby uniknąć tego w przypadku balustrad, na ogół wykorzystuje się szkło hartowane lub laminowane. Warto wybrać uniwersalną i tradycyjnie wykonaną balustradę ze szkła bezbarwnego. Jeśli chcemy postawić na innowacyjność, to warto skłonić się ku balustradom wykonanym z kolorowego szkła, piaskowanego, lub artystycznie zdobionego. Balustrady szklane bardzo często mają różny kształt, rodzaj i grubość płyt wypełnienia. Mogą być mocowane bezpośrednio do bocznej strony schodów, jak i kilka centymetrów nad poziomem ich biegu. Wybór należy do konkretnej osoby. Szukasz wysokiej jakości balustrad wewnętrznych i balustrad szklanych? Sprawdź koniecznie ofertę Bespoke Glass balustrady wewnętrzne i szklane Radom!

Balustrada szklana wewnętrzna

Balustrady szklane montowane są przy schodach, na tarasach i balkonach. Są jednocześnie zabezpieczeniem przed wypadnięciem, jak i elementem ozdobnym. Często można je spotkać w nowych, nowoczesnych budynkach, np. biurowych lub użyteczności publicznej. Sprawdzą się też w domu, jeśli jego właściciele stawiają na nowoczesny design. Trzeba przyznać, że szklane balustrady znakomicie pasują do wnętrza tego nowoczesnego budynku, który jest jedną z wizytówek miasta. Do wyrobu balustrad można wykorzystać szkło różnego rodzaju. Może to być szkło przeźroczyste, mleczne, barwione, piaskowane. Dominuje szkło hartowane i laminowane, są też firmy oferujące balustrady ze szkła giętego. Można zdecydować się na drewnianą lub stalową barierkę albo wybrać opcję szklanej balustrady nie posiadającej barierki. Używane do produkcji balustrad szkło charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia. Nawet silne uderzenie nie jest w stanie spowodować pęknięcia. A nawet gdyby jednak do tego doszło ( co jest bardzo mało prawdopodobne ), folia umieszczona pomiędzy taflami zatrzyma szkło. Jeśli chodzi o sposób montażu balustrady, można wybrać opcję oparcia jej na słupkach ze stali nierdzewnej, które następnie wypełnia się substancją szklaną mleczną lub bezbarwną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie pytań i wątpliwości służymy radą i pomocą.

01. WIZJA

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. MISJA

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. WARTOŚCI

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. CELE

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.