MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ! TEL: 730 515 162, TEL: 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni
i wyszkoleni pracownicy.

Balustrady szklane stanowią m.in. zabezpieczenie schodów, tarasów, balkonów. Zazwyczaj montowane są na krawędzi zabezpieczonego elementu i jednocześnie pełnią funkcję estetyczną – zdobią pomieszczenie. Nadają mu nowoczesny design. Wspaniale komponują się z każdym wnętrzem. Są niezwykle proste, a jednocześnie niebanalne.

Balustrady szklane, które ozdabiają balkony i tarasy umożliwiają podziwianie widoków szczególnie wiosną i latem. Do stworzenia szklanej balustrady wykorzystuje się formatki hartowane oraz laminowane. Dzięki temu, podczas rozbicia, szkło zatrzymuje się na folii, która znajduje się między taflami. Do balustrad wykorzystuje się również szkło przezroczyste tradycyjne, a także szkło barwione w masie i piaskowane. Balustrady, które oferujemy, są wykonywane z najwyższej jakości materiałów o dużej odporności na zniszczenia, a więc nawet podczas silnego uderzenia szkło nie pęknie i nie zbije się.

Zawsze stawiamy sobie potrzeby naszych Klientów na pierwszym miejscu, dlatego staramy się dopasowywać rozmiar, kształt oraz rodzaj szkła do ich preferencji i oczekiwań. Coraz więcej osób decyduje się na szklane balustrady w domkach jednorodzinnych, które stanowią ich pewnego rodzaju wizytówkę. Nie tylko estetycznie wyglądają, ale są również bezpieczne. Szklane balustrady są wspaniałym dodatkiem do nowoczesnych aranżacji wnętrz i z pewnością przypadną do gustu miłośnikom innowacyjnych rozwiązań. Decydując się na balustradę szklaną na balkonie, warto zadbać o jego wystrój, szczególnie o kwiaty, które nie tylko sami będziemy mogli podziwiać, ale także nasi sąsiedzi. Nasza firma dysponuje m.in. balustradami szklanymi montowanymi punktowo, na spigotach, w profilu, na słupkach, systemem punktowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

01. WIZJA

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. MISJA

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. WARTOŚCI

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. CELE

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.