Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady to wykonywane z różnych materiałów, np. stali nierdzewnej, czy szkła ażurowe lub pełne zabezpieczenia tarasów, balkonów, nowoczesnych biur, dachów, schodów, wiaduktów, mostów itd.

Zazwyczaj są montowane na specjalnej krawędzi zabezpieczonej przestrzeni i pełnią funkcję ozdobną. Zgodnie z przepisami polskiego prawa (rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 roku wraz z późniejszymi zmianami) balustrady powinny być zamontowane przy schodach lub podjazdach wtedy, gdy ich wysokość wynosi ponad 50 cm. Ponadto balustrady w budynkach użyteczności publicznej wraz z poręczami powinny być w taki sposób zamontowane, by możliwe było korzystanie z nich z obu stron klatki schodowej.

Dobrej jakości trwała i profesjonalna balustrada ze stali nierdzewnej charakteryzuje się: odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych, łatwością w utrzymaniu czystości, optycznym powiększaniem pomieszczeń, możliwością dopasowywania do różnych stylów aranżacyjnych, czy też gwarancją przepływu światła. Szukasz estetycznie wykonanych, trwałych i praktycznych balustrad ze stali nierdzewnej?

Sprawdź koniecznie ofertę BeSpokeGlass! Od piętnastu lat zajmujemy się montażem różnego rodzaju balustrad, w tym balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej. Każda nasza realizacja jest wykonywana przez nas z najwyższą starannością, precyzją, dbałością o szczegóły oraz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, oczekiwań i życzeń naszych klientów. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości. Zapraszamy do składania zamówień.