MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ! TEL: 730 515 162, TEL: 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni
i wyszkoleni pracownicy.

Szklane balustrady są nie tylko bardzo bezpieczne, ale też nadają piękny design pomieszczeniu, w którym się znajdują. Zazwyczaj montowane są na krawędzi zabezpieczonego elementu i jednocześnie pełnią funkcję estetyczną – zdobią pomieszczenie. Wspaniale komponują się z każdym wnętrzem. Są niezwykle proste, a jednocześnie niebanalne. W ostatnim czasie wpisują się w estetykę współczesnych rozwiązań architektonicznych. Umieszcza się je głównie na balkonach, tarasach, a także przy schodach, w celu zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom. Nasza firma oferuje szeroki zakres kompleksowych usług szklarskich. Posiadamy 15- letnie doświadczenie w montażu szklanych balustrad.

Planujemy go dobrze już podczas projektowania budynku. Istnieje bardzo wiele możliwości mocowania szkła. Można to zrobić: punktowo za pomocą łączników zaciskowych lub rotuł – należy wtedy wywiercić otwór w szkle, albo liniowo (szkło jest umieszczane wtedy wzdłuż krawędzi). Do balustrad umieszczanych we wnętrzach np. przy schodach stosuje się 2 rodzaje okuć- specjalne listwy dolne (jest to wtedy balustrada montowana liniowo) oraz mocowania punktowe (niewielkie rotule, wykonywane zazwyczaj ze stali nierdzewnej) . Montowanie punktowe umożliwia wygodny i bezpieczny montaż do biegu schodów. Montaż liniowy stosuje się na płaskiej powierzchni, gdyż za odpowiednie utrzymanie ciężaru szkła odpowiedzialna jest specjalna uszczelka, która jest umieszczana w dolnej listwie i jest dopasowywana do grubości tafli. Balustrady szklane, które oferujemy montujemy przy zastosowaniu autorskich rozwiązań.

Bazujemy głównie na systemie punktowych mocowań, montowaniu w profilu, montowaniu na spigotach, mocowaniu na słupkach. Wykorzystujemy sprawdzone materiały, które są gwarancją bezpieczeństwa. Dwie tafle szkła hartowanego sklejamy folią w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Jeśli dojdzie do rozbicia jednej z tafli, szkło zatrzymuje się i pozostaje na miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

01. WIZJA

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. MISJA

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. WARTOŚCI

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. CELE

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.