MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ! TEL: 730 515 162, TEL: 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni
i wyszkoleni pracownicy.

Szklane balustrady są rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez miłośników nowoczesnego designu. Dzięki swojej prostocie, a zarazem elegancji nadają one niepowtarzalny wygląd wnętrzu. Oprócz funkcji estetycznych balustrady szklane pełnią także rolę zabezpieczenia. Montuje się je na brzegach balkonów, tarasów, a także przy schodach. Dzięki swoim doskonałym właściwościom świetnie sprawdzają się w celu zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom.

Istnieje wiele możliwości zamontowania balustrady wykonanej ze szkła. Istnieją jednak dwie podstawowe opcje: montowanie punktowe oraz liniowe. Montowanie punktowo odbywa się za pomocą specjalnych łączników zaciskowych lub rotul. W tym celu konieczne jest wywiercenie otworu w szkle. Do mocowania punktowego używa się rotul wykonanych zazwyczaj ze stali nierdzewnej, która doskonale spełnia swoją funkcję i podkreśla wygląd szkła. Montowania punktowego używa się zazwyczaj podczas montażu balustrad przy brzegu schodów.

Montowanie liniowe polega na tym, że szkło jest umieszczane wzdłuż krawędzi. Stosuje się w tym przypadku specjalnie listwy dolne. Za utrzymanie szklanej płyty odpowiada w tej sytuacji uszczelka, która jest zamontowana we wspomnianej listwie dolnej. Grubość uszczelki dobiera się indywidualnie, w zależności od zastosowanej grubości szkła. Montaż taki jest stosowany zazwyczaj na płaskich powierzchniach, takich jak balkony czy tarasy.

Oferowane przez nas balustrady szklane są montowane przy użyciu naszych unikatowych, autorskich rozwiązań. Bazujemy w nich głównie na montażu punktowym, a także na montażu w profilu, spigotach oraz na słupkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego korzystamy jedynie z materiałów doskonałej jakości, pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Dodatkowo dwie tafle szkła są ze sobą łączone za pomocą specjalnej folii, która pełni dodatkową funkcję ochronną, ponieważ zatrzymuje odłamki szkła w przypadku jego rozbicia.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem i montażem balustrad szklanych, zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług szklarskich. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu naszych pracowników gwarantujemy zadowolenie z montażu szklanych balustrad oraz możliwość cieszenia się nimi przez wiele lat – montaż szklanych balustrad Lublin Bespoke Glass.

01. WIZJA

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. MISJA

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. WARTOŚCI

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. CELE

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.