MASZ PYTANIA – ZADZWOŃ! TEL: 730 515 162, TEL: 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni
i wyszkoleni pracownicy.

Balustrada szklana stanowi precyzyjne zabezpieczenie schodów. To równocześnie jeden z najbardziej nowoczesnych elementów współczesnej architektury wnętrz. Szklane balustrady najczęściej spotkać można w hotelach, biurowcach, galeriach, muzeach i innych budynkach użyteczności publicznej. Jednakże coraz częściej pojawiają się one również w nowoczesnych mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Oprócz swojej funkcjonalności szklane balustrady maja również inne zalety. To przede wszystkim elegancki design – szklana balustrada zdobi pomieszczenie i nadaje jej stylu. Szukasz szklanych balustrad do schodów w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu!

Oferujemy szklane balustrady wykonywane z najwyższej jakości materiałów o dużej odporności na wszelkie zniszczenia, zarysowania, pęknięcia itp. Nawet silne uderzenie spadającego przedmiotu nie uszkodzi grubego szkła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, szklany materiał jest bardzo bezpieczny i nie zagraża zdrowiu i życiu użytkownikom. Od 15 lat zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług szklarskich.. Montujemy szklane balustrady, schody, podłogi, drzwi i inne. Nasze zlecenia wykonujemy z wielkim zaangażowaniem oraz z uwzględnieniem życzeń i preferencji naszych klientów. Materiały z jakich wykonujemy szklane balustrady mają najwyższą jakość! Wielką zaletą naszych szklanych balustrad i naszych usług są konkurencyjne ceny! Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

01. WIZJA

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. MISJA

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. WARTOŚCI

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. CELE

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.