Schody ze szkła

Masz pytania – zadzwoń! tel: 730 515 162, tel: 509 304 401

Każde nasze zlecenie wykonują najbardziej kompetentni
i wyszkoleni pracownicy.

Szklane schody to coraz bardziej popularne elementy aranżacji wnętrz, które idealnie sprawdzają się w nowoczesnych mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz innych pomieszczeniach. Są nie tylko funkcjonalne, ale również mają niezwykle efektowny design. Nadają wnętrzu stylu i niekonwencjonalności. Szklane schody dostarczają pomieszczeniom delikatności oraz zapewniają dostęp do światła dziennego. Odpowiednio oświetlone wyglądają bardzo designersko i sprawiają, że każdy chce je mieć we własnym domu. Aby świetnie się prezentowały, warunek jest jeden. Wnętrze nie może być klasyczne lub zaaranżowane w stylu rustykalnym, gdyż nie będzie współgrało z nowoczesnymi schodami. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii szklany materiał jest bardzo bezpieczny i nie zagraża zdrowiu i życiu użytkownikom. Urządzasz mieszkanie w Radomiu i chcesz, aby znalazły się w nim szklane schody, to dobrze trafiłeś! Od 15 lat zajmujemy się wykonywaniem kompleksowych usług szklarskich. Montujemy szklane schody, a także szklane balustrady, podłogi, drzwi i inne. Nasze zlecenia wykonujemy z wielkim zaangażowaniem oraz z uwzględnieniem życzeń i preferencji naszych klientów. Materiały z jakich wykonujemy szklane schody, są na najwyższym poziomie! Wielką zaletą naszych szklanych schodów są konkurencyjne ceny! Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

01. Wizja

Stały rozwój firmy poprzez stosowanie innowacyjnych technologi. Współpraca z partnerami którzy wspierają nas wiedzą oraz potencjałem organizacyjnym. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że konsekwentnie dążymy do zdobycia pozycji lidera rynku.

02. Misja

Misją firmy jest stały zrównoważony rozwój w branży budowlano-montażowej, zapewniający długofalowy wzrost wartości organizacji oraz zadowolenia klienta. Nasz zespół dąży do tego aby stać się liderem na rynku usług szklarskich poprzez oferowanie naszym klientom najlepszej jakości i profesjonalizmu w każdej wykonanej realizacji.

03. Wartości

Kierujemy się takim wartościami jak:

  • uczciwość wobec klientów i partnerów biznesowych
  • wiedza i doświadczenie
  • skuteczność i precyzja
  • innowacyjność i kreatywność

04. Cele

Nadrzędnym celem jakim sobie stawiamy jest zdobycie zaufania klientów poprzez utrzymanie jak najwyższej jakości i skuteczne wykonanie usług, które będą spełniały zarówno kryteria estetyczne jak również funkcjonalne.